Gamacar.cz - pneuservis Brno

Součástí našich služeb je mimojiné poskytování plně kvalifikovaného servisu v oblasti pneuservisních služeb.


S naším pneuservisem Brno získáte vždy více!


Jistě alespoň jednou za život se vám stalo, že jste při jízdě píchli nebo možná našli váš vůz zaparkovaný s prázdnou pneumatikou. Možná ne, ale zato jistě každoročně potřebujete přezout kola vašeho automobilu, z letních či zimních pneumatik.

Pro takový případ jsme tu my – pneuservis Brno.
Rádi vám nabídneme také naše služby pneuservisu. Součástí našich služeb nejsou pouze opravy či výměny pneumatik, ale také široká nabídka nejrůznějších typů pneumatik.
 

Pneuservis Brno

Nenabízíme pouze špičkový servis a moderní technologie využívané při výměnách pneumatik. Nabízíme dlouhodobé zkušenosti, nadstandardní kvalitu práce a bezchybnou péči o váš automobil.

 
Věříme, že nejen s naší nabídkou ojetých vozidel – autobazar Brno nebo s nabídkou pneumatik – pneuservis Brno, ale také se službami, které vám naše společnost nabízí. Jsme společnost, která si váží každého zákazníka, proto se mu snaží nabídnout nejen to nejlepší a nejkvalitnější automobil v nabídce, ale také, které bude plně vyhovovat konkrétnímu zákazníkovi a jeho individuálním potřebám.

Rádi vám nejen nabídneme kvalitní pneumatiky, ale také vám rádi nabídneme poradenskou službu při výběru nových pneumatik.

Chcete-li se podívat na naši aktuální nabídku pneumatik či ojetých vozidel, neváhejte si prohlédnout naši současnou nabídku uváděnou na internetových stránkách. Máte-li na nás jakýkoliv dotaz, rádi vám jej zodpovíme prostřednictvím našich kontaktních údajů:

Email: car@gamacar.cz
Mobil: +420 739 640 993
Také nás můžete osobně navštívit v naší brněnské prodejně: Veveří 99,  602 00 BrnoNevybrali jste si z námi nabízených vozidel?

Vyplňte formulář o jaké vozidlo máte zájem, pošlete nám ho a my Vás kontaktujeme.