hlavní pilíře, za kterými
si stojíme

Nákup nového rodinného či pracovního vozu by měla být radost, a ne starost. Proto v našem autobazaru děláme vše pro to, aby od nás každý zákazník odjížděl spokojený se svým výběrem, s celým procesem nákupu a bez vrásek navíc.

Proč vybíráme
vozy zrovna z Itálie?

V Itálii nejsou tak tuhé zimy, proto ani podvozky vozidel nejsou tolik vystavovány nadměrnému solení, z důvodu stálejšího a teplejšího počasí v zimních měsících v tomto regionu.

Široká nabídka
prověřených vozů

Všechny osobní i užitkové vozy pro vás osobně vybíráme přímo v Itálii. Vybíráme jen vozy, v kterých bychom sami jezdili.

Předkupní
prohlídka vozu

Nic vám netajíme! Domluvte si prohlídku vozu v nezávislém servisu, nebo si pozvěte vašeho mechanika přímo do našeho autobazaru.

Vyřešíme veškerou
dokumentaci

Užívejte si váš nový vůz a veškeré formality a papírování nechte na nás.

Vykoupíme
vaše vozidlo

Nevíte, jak naložit s vaším starým vozem? O vše se postaráme. Váš starý vůz od vás vykoupíme za hotové nebo protiúčtem.

Možnost
financování

Pomůžeme s vyřízením financování vašeho nového vozu. Vše nastavíme a navrhneme přesně podle vašich potřeb a možností. Zeptejte se nás na možnosti financování.

kde nás najdete?

Naše prodejna se nachází v dobře dostupné části na ulici Veveří, mezi Sonem a Akademií věd. Pokud k nám jedete tramvají, doporučujeme vystoupit na zastávce Rybkova nebo Tábor. Zákazníci mohou využít i parkoviště přímo v prostorách našeho autobazaru.

Otevírací doba

PO-PA:
Léto: 9:00 - 18:00
Zima: 9:00 - 17:00

SO: 9:00 - 14:00

máte jakýkoliv
dotaz, nebo se chcete
dozvědět víc?
jsme tady pro vás

Pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme (zpravidla nejpozději následující pracovní den). Nebo využijte některý z uvedených kontaktních údajů.

Vaše jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Text Vaší zprávy


Souhlasím se zpracováním osobních údajů na základě zásad o ochraně osobních údajů.